Menu
Nasi Partnerzy


Szybki kontakt

Zakład Instalacji Elektrycznych

Stanisław Kowalski

42-200 Częstochowa

ul.Mireckiego 22/51

tel. +48 34 323 55 44

fax +48 34 324 21 05

e-mail: biuro@zie.pl

DTC RENOMA


Dom handlowy Renoma to wyjątkowe miejsce we Wrocławiu. Łączy w sobie ofertę handlową z kulturalną, poszanowanie historii ze współczesnym dizajnem, a także prowadzi szereg innowacyjnych programów edukacyjno-społecznych, aby w ten sposób, jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby Wrocławian.


Firma ZIE była zatrudniona od listopada 2007 do grudnia 2009, przez DTC RENOMA przy realizacji zadania pod nazwą: "Modernizacja Domu Handlowego Renoma we Wrocławiu". Firma ZIE pełniła funkcję konsultanta do spraw budowy systemu teleinformatycznego obiektu.

Do obowiązków ZIE należało:

  • organizacja systemu teleinformatycznego w warstwie organizacyjno - prawnej,
  • organizacja systemu teleinformatycznego w warstwie technicznej
  • przygotowanie zadań do realizacji
  • zarządzanie zadaniem w trakcie realizacji

"Całe opisane przedsięwzięcie było zrealizowane przez pracowników ZIE z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Obowiązki ciążące na pracownikach ZIE zostały wykonane w terminie i w pełnym zakresie zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawcy. Personel techniczny firmy ZIE charakteryzuje się wysokim przygotowaniem technicznym i znakomitą organizacją. Dał się poznać jako doskonały zespół organizatorów i koordynatorów prac na budowie. Na wyróżnienie zasługuje ogromne zaangażowanie personelu ZIE w realizację powierzonego zadania.
Firma ZIE Stanisław Kowalski perfekcyjnie sprawdziła się w realizacji zadania "Organizacja systemu teleinformatycznego w Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu"
Firma jest godnym polecenia partnerem do realizacji tego typu zadań. Z przyjemnością polecamy współpracę z firmą Zakład Instalacji Elektrycznych Stanisław Kowalski w Częstochowie."

 
TECH CAVE


Tech Cave Sp. z o.o. należy do grupy Internet Media Services S.A. i pełni w tej grupie funkcję innowacyjnej firmy technologicznej. Firma dostarcza technologię i serwis techniczny dla merketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży - audiomarketingu, videomarketingu i aromamarketingu.

Firma ZIE od 2008r współpracuje z TECH CAVE. Współpraca obejmuje projektowanie i wykonywanie instalacji zaslających oraz sygnałowych dla systemów multimedialnych w galeriach handlowych.

W opinii TECH CAVE:

"Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do jakości wykonywanych prac i ich terminowości. Nie było problemów z ich odbiorami i właściwymi dokumentacjami. Instalacje działają właściwie, bezawaryjnie. Uważamy, że Zakład Instalacji Elektrycznych Stanisław Kowalski jest firmą godną polecenia innym Inwestorom."


 

 

 

YAWAL

Yawal S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Systemy YAWAL  przeznaczone są do produkcji ścian osłonowych, różnorodnych okien, drzwi i nietypowych konstrukcji przestrzennych. Yawal S.A. jest częścią jednej z największych grup aluminiowych w Europie Środkowej Wschodniej, zajmującej się również usługowym tłoczeniem, malowaniem i obróbką profili aluminiowych.

Firma ZIE od 2008r współpracuje z Firmą Yawal S.A.. W 2010 firma ZIE wykonała okablowanie strukturalne w hali magazynowo-biurowej zakładu Yawal w Herbach k. Częstochowy. W skład inwestycji wchodziło okablowanie pionowe telefoniczne, pionowe okablowanie światłowodowe, poziome okablowanie logiczne. Opisywana instalacja otrzymała 20 letnią gwarancję systemową.

"Firma Zakład Instalacji Elektrycznych Stanisława Kowalski w Częstochowie wykazała się rzetelnością, profesjonalnym podejściem i terminowością w wykonywanych pracach. Jest godnym polecenia wykonawcą okablowań strukturalnych."

 

 

 

 

EMITEL

Emitel to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Świadczy usługi podzielone na trzy grupy: telewizja, radio i telekomunikacja.

Firma ZIE działając na zlecenie Spółki Emitel w 2010 roku wykonała w obiektach Dom Towarowy Renoma we Wrocławiu i Galeria Handlowa Piastów w Legnicy okablowania strukturalne dla systemów Wi-Fi. Prace obejmowały również sporządzenie projektów wykonawczych instalacji logicznych i elektrycznych.

W opinii EMITEL:

"Firma ZIE w Częstochowie ze zleconych prac wywiązała sie rzetelnie i w terminie. Wykazała się profesjonalnym podejściem do realizowanych zadań, otwartością i elastycznością przy wykonywaniu prac. Wykonywane dokumentacje techniczne charakteryzują się profesjonalizmem i starannością. Firma ZIE jest godnym polecenia wykonwacą prac teletechnicznych."


 

 

 

EMTEL

Firma Emtel Sp. z o.o. powstała w 2003 roku, jest multioperatorem telekomunikacyjnym, współpracującym z największymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce.

Od 2009r Firma ZIE współpracuje z Firmą Emtel wykonując projekty instalacji teletechnicznych sygnałowych słaboprądowych teledacyjnych, oraz dla systemów transmisji sygnałów internetowych Wi-Fi w Centrach Handlowych.

Według EMTEL:

"Firma ZIE Stanisław Kowalski dała się poznac jako rzetelny i profesjonalnie przygotowany wykonawca. Zlecenia wykonane zostały bardzo sprawnie, terminowo oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Pracownicy firmy ZIE wykazali się dużą kulturą osobistą, dyscypliną, oraz fachowością z zakresu wykonywanych prac. Niniejszym polecam firmę ZIE jako wysoko wykwalifikowaną w dziedzinie projektowania instalacji elektrycznych, sygnałowo słaboprądowych i teledacyjnych."

 

 

 

 

ITM

Firma International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. produkuje maszyny dla przemysłu tytoniowego.

Firma ZIE od wielu lat współpracuje z firmą ITM wykonując prace przy okablowaniach strukturalnych i elektrycznych w obiektach produkcyjnych i biurowych.

Według ITM:

"Firma Zakład Instalacji Elektrycznych Stanisław Kowalski w Częstochowie dała się poznać jako wykonawca terminowy, rzetelny i elastyczny. Jest godnym polecenia wykonawca okablowań strukturalnych."

 

 

 

 

IMS

Spółka Internet Media Services SA (IMS)  zajmuje pozycję lidera w świadczeniu  wyspecjalizowanych usług z zakresu Marketingu Sensorycznego w Polsce. Działając, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, w segmencie mediów i nowoczesnych technologii  wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie Klienta.

Firma ZIE od 2008 roku współpracuje z Firmą IMS. Współpraca obejmuje wykonywanie projektów technicznych instalacji elektrycznych i sygnałowych dla systemów telewizji reklamowo - informacyjnej w galeriach handlowych oraz wykonywanie samych instalacji elektrycznych i sygnałowych.

Firma ZIE działając na zlecenie IMS wykonała profesjonalne projekty techniczne instalacji zasilających i sygnałowych dla Systemu Videomarketingu Digital Signage Premium w galeriach: Arkady we Wrocławiu, Kazimierz w Krakowie, Jurajskiej w Częstochowie, Plejada w Bytomiu, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu.

Według IMS

"Zakład Instalacji Elektrycznych Stanisław Kowalski z Częstochowy wykazał sie dużą rzetelnością, profesjonalnym podejściem do zadania i terminowością w wykonywanych pracach i jest godnym polecenia wykonwcą projektów instalacji teletechnicznych"

 

 

 

 

Metro Group


Firma ZIE od wielu lat współpracujez firmą METRO Group Asset Managment Sp. z o.o. w Warszawie wykonując przy tym szereg prac związanych z wykonawstwem instalacji logicznych i elektrycznych dla potrzeb obiektów administrowanych przez Spółkę.

Według Firmy Metro:

"Firma Zakład Instalacji Elektrycznych Stanisław Kowalski dała sie poznać jako wykonawca terminowy, rzetelny, elastyczny i godny polecenia"

 

 

 

 

Reichle & De Massari

Reichle & De Massari to producent okablowania strukturalnego. R&M ma osiem filii i ponad pięćdziesięciu dystrybutorów na całym świecie. Produkuje sprzęt połączeniowy i dodatkowe akcesoria zarówno do lokalnych (LAN) jak i do rozległych (WAN) środowisk sieciowych.

W latach 2007 - 2010 firma ZIE we współpracy firmą R&M wykonała wiele instalacji elektrycznych, logicznych i światłowodowych  - min. w marketach Praktiker i Real. Wartość prac wynosiła ponad 4,5 mln zł. Wykonaliśmy ponad 4 000 lini logicznych kategorii 5e, ponad 500 gniazd elektycznych dedykowanych, okablowanie pionowe telefoniczne i światłowodowe.

Według Firmy RM:

"Firma Zakład Instalacji Elektrycznych Stanisław Kowalski wykazała sie rzetelnością, profesjonalnym podejściem, terminowością w wykonywanych pracach i jest godna polecenia"