Menu
Nasi Partnerzy


Szybki kontakt

Zakład Instalacji Elektrycznych

Stanisław Kowalski

42-200 Częstochowa

ul.Mireckiego 22/51

tel. +48 34 323 55 44

fax +48 34 324 21 05

e-mail: biuro@zie.pl

Partnerzy

W związku z realizacją zadań interdyscyplinarnych Firma ściśle współpracuje z wiodącymi na rynku teletechniki instytucjami. W trosce o dobro klienta i wysoki poziom świadczonych usług ściśle współpracujemy z następującymi firmami:

  • C&C Partners Telecom Sp. z o.o.
  • GRODNO S.A.
  • Rittal Polska

Współpraca z wymienionymi firmami pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług.

 

ANIMEX

W roku 2011 firma C&C Partners wraz z firma ZIE Stanisław Kowalski dostarczyła w ramach umowy ramowej elementy systemu okablowania strukturalnego dla Grupy Zakładów Mięsnych ANIMEX S.A.

ANIMEX S.A. to posiadający ponad 50 letnie doświadczenie i tradycje największy eksporter mięsa w Polsce. Obecnie firma należy do amerykańska grupy Smithfield Foods Inc. i skupia 11 zakładów produkcyjnych.
Projekty i instalację modernizowanych systemów przeprowadziła firma ZIE Stanisław Kowalski.
Zakres usług i dostaw obejmował opracowanie procedur i standaryzację architektury sieci teletechnicznych w Grupie oraz wymianę okablowania światłowodowego i miedzianego. W ramach I etapu modernizacją objęte zostało 6 zakładów produkcyjnych głównie w obszarze hal produkcyjnych. Kolejne etapy planowane obejmujące modernizację pozostałych zakładów planowane są na lata 2012 i 2013.
Zainstalowane Systemy okablowania strukturalnego zapewniają niezawodna komunikację niezbędną dla efektywnego zarządzania i sterowania procesami produkcyjnymi w poszczególnych zakładach oraz wykorzystanie nowoczesnych systemów zarządzania rozproszona strukturą produkcyjną Grupy ANIMEX S.A.